Apartmán Falk Studio

  • 23 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

Apartmán Falk Studio Budapešť nabízí ubytování ve čtvrti 05. Belváros - Lipótváros.

Pokoje jsou doplněny místností na posezení a vícekanálovou televizí, i plně vybavenou koupelnou s prostornou sprchou a samostatnou toaletou.

Biarritz Restaurant and Cafe je zhruba 5 minut chůze a nabízí východoevropskou kuchyni.

Széchenyi Baths and Pool je vzdáleno 10 minut jízdy, a Markétin ostrov Hudební fontána je 17 minut chůze od nemovitosti. Centrum města je vzdáleno 20 minut chůze, a železniční stanice Nyugati je 900 metrů od nemovitosti. Apartmán Falk Studio se také nachází blízko Náměstí Lajose Kossutha. Stanice metra Kossuth tér je jen 10 minut od hotelu a 5 minut chůze je autobusová zastávka Marko utca.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Apartmán Falk Studio Budapešť
Downtown Apartments Budapest
Cena pouze pro mobilní zařízení

Downtown Apartments Budapest

127 m od ubytování
Marmara Hotel Budapest
Cena pouze pro mobilní zařízení

Marmara Hotel Budapest

7.9
Dobrý 2909 recenzí
382 m od ubytování
USD 97 USD 87
za noc
City Hotel Ring
Cena pouze pro mobilní zařízení

City Hotel Ring

8.4
Velmi dobrý 2598 recenzí
418 m od ubytování
USD 39 USD 35
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Letiště Budapešť-Ferihegy
    24 km

    Vlaková nádraží

    Western Railway Station
    800 m

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice

    V pokojích

    • Sedací kout
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    Zařízení

    • LCD TV

    Design

    • Parketová podlaha

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 10:00
    Často kladené otázky
    • 🌇
      Jaká je vzdálenost mezi Apartmán Falk Studio hotel a centrem města?
      Do centra města Budapešť od Apartmán Falk Studio hotel dojdete pěšky za 20 minut.
    • 🚎
      Jsou u Apartmán Falk Studio hotel nějaké zastávky veřejné dopravy?
      Nejbližší autobusová zastávka je Marko utca, nachází se 5 minut chůze od Apartmán Falk Studio hotel, a stanice metra Kossuth tér je vzdálená pouhých 10 minut chůze.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Letiště Budapešť-Ferihegy
    24 km

    Vlaková nádraží

    Western Railway Station
    800 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Apartmán Falk Studio Budapešť

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít